Vracím se k tobě Jane!

2. března 2013 v 10:49 | Alyss Adler |  Ostatní
Návrat...

Vracím se k Janeovi, neboli k sledování Mentalisty. Už to bude skoro rok, kdy jsem za dva týdny své nemoci skoukla dvě řady, a pár epizod té třetí. A potom co středa v týdnu to netrpělivé očekávání dalšího dílu. Až to skončilo. Bohužel ne podle mých představ. Prostě se mi zakončení třetí řady vůbec nelíbilo, a už mě deptalo, že Jane a Lisbonová se tváří, jakoby ten druhý nebyl. Ale i přes tento krutý fakt, jsem přece jenom stahovala pár dílů čtvrté řady a netrpělivě je prohlížela, abych zjistila kdo je Rudý John a jestli bude Patrick a jeho šéfová, více než přáteli. Nezjistila jsem ani jedno. Začala se ovšem natáčet pátá řada, na tu už jsem ovšem kašlala, a na Mentalistu jsem v posledních měsících neměla ani pomyšlení.
Až do dneška. Ráno, na sobotu extra brzo, mě probudil mobil, že mám u něčeho komentář na fb. To víte, že se mi nechtělo nic řešit, ale spát se mi už nechtělo, tedy spíše sem už nemohla usnout, proto jsem se rozhodla, že si pustím film. Žádný mě dnes ráno nenadchnul, nic mě neoslovilo a na nic jsem neměla chuť. Potom jsem uviděla složku "Mentalista", a řekla sem si "Proč ne?", po dlouhé době jsem si zase pustila jeden díl. Opět mě to chytlo, a na netu jsem se vrátila k jedné zajímavé stránce, kde je o Mentalistovi snad vše, stránka je vážně úžasná. No, a už to šlo s kopce, začala jsem si stahovat nějaké epizody páte řady, a pomalu odpočítávat hodiny do dalšího dílu, který vypadá opravdu skvělě!
Nejvíc mě ale dneska oslovil čtrnáctý díl, s názcem "Red in Tooth and Claw", kde se nešetří černým humorem, jak už ho Jane umí. Ale jde taky o případ vraždy více než podivný a zajímavý. Mám prozrazovat více? Že jde o případ v přírodovědném muzeua univerzitě? Nebo, že Jane koupí všem hračky, v podobě dinosaura? Nebo, že se Lisbonová dává na poker? Ne, nic nebudu říkat! Podívejte se, určitě doporučuji.
A tím se zatím loučím, a jdu sledovat další díly....

"Red in Tooth and Claw"


Alyss
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Camelia Camelia | Web | 23. října 2013 v 18:23 | Reagovat

Ano, taky doufám, že budou spolu. Deptá mě, že jsem zatím u třetí :D Ale na tehle zmiňovaný díl se fakt těším =F

2 dan dan | E-mail | 11. ledna 2015 v 16:33 | Reagovat

proč ty díly říkate v angličtine :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama