Pustý ostrov aneb místo, nad kterým nepřemýšlím...

1. ledna 2013 v 23:36 | Alyss Adler |  Téma Týdne
Co si vzít sebou na pustý ostrov….

Takže, když jsem si tohle téma přečetla celkem mě to překvapilo. Jednak proto, že sem se zamyslela nad tím kdo by sám dobrovolně šel (jel), či jinak se dopravoval na ostrov kde je velký…nic. Prostě pustý ostrov, tam palma, tady palma. Tam písek, támhle moře. Tu na mě vykoukne něco jedovatého, tamhle něco hladového. Prostě ty věci co většina z nás zná z filmů nebo knih. To se ale asi trochu uhnula od tématu, že? Tak tedy, už víte co bylo mojí první myšlenkou a teď je celkem podstatné, že jsem zrovna koukala na Casino Royale, a tak mě jako první věc napadlo auto Jamese. Byl to ten starý škaredý Lotus Esprit, který se však dokázal změnit v ponorku xD Bezva autíčko na ostrov, jen co bych se tam dostala už bych zdrhala. Ale ne, to byla jen taková chvilková myšlena. Teď už budu psát vážně.
Neřekl se na jaký čas se tam dostaneme, ani kolik věcí si můžeme vzít, takže to vezmeme tak nějak v normálu…
Pro mě by ale na takovém místě byl nejdůležitější dobrý přítel, kterému můžete ve všem věřit a mohly by jste se na něj na takovém místě spolehnout. V poslední době by u mě přicházeli v úvahu, tak dva tři lidi. (Když nepočítám ty zvířecí, ale ti by mi moc nepomohli xD) Nebo nakonec mě napadla celá skupina lidí, s kterými bych ráda trávila chvíle na opuštěném ostrově. Pak by mi tam vlastněni nic moc nevadilo a nechybělo.
Tak ale, řeklo se věci ne lidi.
Řekněme tak zásoby vody na týden? Než najdeme nějaký dobrý zdroj na ostrově. Pak by to chtělo i nějaké jídlo, takové co hodně vydrží, ne? Tak to máme takové ty nejpotřebnější věci, že? A co dál, asi nějaké nejpotřebnější oblečení, a dál by to chtělo nějaké základní nářadí, které y nám pomohlo při stavbě nějakého příbytku. Dále asi nějaké věci na spaní (nadýchané peřinky a polštářek xD). Proč ale uvažovat nad takovými věcmi,když si mohu vzít cokoliv? Tak si vezmu nějakou menší loď, plachetnici třeba…a prostě odjedu! Tohle téma nemá cenu! Vždyť, když už by jsme se na takový ostrov dostali, tak asi sebou nebudeme mít všechny potřebné věci no ne? A jediná (normální) možnost jak se na takový pustý ostrov dostat, může být nějaká nehoda. I když v dnešní době… A tak nevím, proč uvažovat nad takovými věcmi.

Alyss Adler
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama